نوآنس

فیلتر عکاسی نوآنس
فیلتر عکاسی ND

فیلتر عکاسی سری نوآنس کوکین خط تولید جدیدی از این کمپانی مطرح میباشد که با هدف ارائهی فیلترهای ND بالا آغاز به کار کرده است.این سری ، از شیشههای مطرح B270 ساخت کمپانی شات آلمان بهره میبرند.این شیشهها برای درصد عبور نور بسیار بالا و بازتاب بسیار پایین در سطح جهان معروفند.کوکین با استفاده از تکنولوژی نانو هر دو سمت این شیشه را اندود کرده است.نتیجهی این ترکیب منجر به تولید تصاویری کاملا طبیعی و بدون کوچکترین آلودگی ناشی از طیف مادونقرمز که در بیشتر NDها دیده میشود،شده است.

پس از موفقیت در ساخت فیلتر عکاسی ND کامل در این سری،کوکین دست به تولید فیلتر عکاسی تدریجی در همین سری زد.فیلترهایی که دارای قدرت کاهندگی 1 تا 4 استاپ و در نوع‌های هارد و سافت می‌باشند.

فیلتر عکاسی ND نوآنس

موارد استفاده

به کمک این فیلترها میتوان به عکاسی با زمان نوردهیهای بلندمدت در محیطهای بیرونی و یا کاهش عمق میدان(مورد استفاده در فیلمسازی) پرداخت.فیلتر ND1024 به میزان 10 استاپ نور ورودی را کاهش میدهد که برای خلق نماهایی فراواقعی در عکاسی ایدهآل است.

سازگاری

فیلترهای نوآنس به گونهای طراحی شدهاند که با تمامی قابهای نگهدارندهی سیستم خلاق کوکین در سایزهای P و Z و X قابل استفاده میباشد.همچنین شما میتوانید سایز L این فیلترها در تمامی matte boxهای استاندارد 100mm x 100mmاستفاده کنید.